
LENOVO
LENOVO ThinkPad P1 G4 16" Intel Core i7-11800H 16GB/512GB NVIDIA RTX A2000 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-11800H, 8-ядрен (до 4.60GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX A2000
✔ 40.6 cm (16") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P1 G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A2000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-11800H, 8-ядрен (до 4.60GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






