
LENOVO
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G9 14" Intel Core i5-1145G7 32GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1145G7, 4-ядрен (до 4.40GHz, 8MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad X1 Carbon G9 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1145G7E, 4-ядрен (до 4.10GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






