
LENOVO
LENOVO ThinkPad T14 G2 14" AMD Ryzen 7 Pro 5850U 32GB/1TB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 7 Pro 5850U
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad T14 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 Pro 5850U, 8-ядрен (до 4.40GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






