
LENOVO
LENOVO ThinkPad X13 G2 13" AMD Ryzen 5 Pro 5650U 8GB/512GB No OS
✔ AMD Ryzen 5 Pro 5650U
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 33.0 cm (13") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad X13 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 Pro 5650U, 6-ядрен (до 4.20GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






