
LENOVO
LENOVO ThinkBook 14S Yoga 14" Intel Core i5-1135G7 16GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1135G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш)
✔ Intel Iris Xe Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkBook 14S Yoga |
| Серия | ThinkBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1135G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | BE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






