
LENOVO
LENOVO ThinkPad P14S G2 14" Intel Core i7-1165G7 16GB/512GB NVIDIA T500 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-1165G7, 4-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш)
✔ NVIDIA T500
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 36 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P14S G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA T500 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1165G7, 4-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






