
LENOVO
LENOVO ThinkPad L13 Yoga G2 13" Intel Core i5-1135G7 8GB/256GB Win11
✔ Intel® Core™ i5-1135G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш)
✔ Intel Iris Xe Graphics
✔ 33.0 cm (13") 1920x1080 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad L13 Yoga G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1135G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | CH |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






