
LENOVO
LENOVO ThinkPad X12 DETACHABLE G1 12" Intel Core i7-1160G7 16GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-1160G7, 4-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel Iris Xe Graphics
✔ 30.5 cm (12") 1920x1280 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad X12 DETACHABLE G1 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1280 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1160G7, 4-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 12" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






