
LENOVO
LENOVO ThinkPad L14 G1 14" AMD Ryzen 5 Pro 4650U 8GB/256GB Win11
✔ AMD Ryzen 5 Pro 4650U
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad L14 G1 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 Pro 4650U, 6-ядрен (до 4.00GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






