
LENOVO
LENOVO ThinkPad E15 G2 15" AMD Ryzen 7 4700U 16GB/512GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ 7 4700U, 8-ядрен (до 4.10GHz, 8MB Кеш)
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad E15 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 4700U, 8-ядрен (до 4.10GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






