
LENOVO
LENOVO ThinkPad X395 13" AMD Ryzen 5 Pro 3500U 8GB/256GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 5 Pro 3500U
✔ AMD Radeon Vega 8
✔ 33.0 cm (13") 1366x768
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad X395 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Vega 8 |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 Pro 3500U, 4-ядрен (до 3.70GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






