
LENOVO
LENOVO ThinkPad L580 15" Intel Core i5-8250U 8GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-8250U, 4-ядрен (до 3.40GHz, 6MB Кеш)
✔ Intel UHD Graphics 620
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad L580 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics 620 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-8250U, 4-ядрен (до 3.40GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






