
VIEWSONIC
Монитор ViewSonic VP2776T-4K 27" 3840x2160 (4K UHD) 60Hz IPS
✔ 5ms време за реакция
✔ 2 x HDMI, 1 x Display Port
Характеристики
Характеристики
| HDR | да |
| HDMI | 2 x HDMI |
| DisplayPort | 1 x Display Port |
| Размер | 27" |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Контраст | 2000 |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Тип панел | IPS |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Подходящ за | Дома и офиса |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 5ms |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






