
AOC
Монитор AOC AG326UD 31.5" 3840x2160 (4K UHD) 165Hz QD OLED
✔ 0.03ms време за реакция
✔ 2 x HDMI, 1 x Display Port
Характеристики
Характеристики
| HDR | да |
| HDMI | 2 x HDMI |
| DisplayPort | 1 x Display Port |
| Размер | 31.5" |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Контраст | 1500000 |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Тип панел | QD OLED |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 0.03ms |
| Честота на опресняване | 165Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






