
AOC
Монитор AOC U32P2 31.5" 3840x2160 (4K UHD) 75Hz VA
✔ 4ms време за реакция
✔ 2 x HDMI, 1 x Display Port
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 2 x HDMI |
| DisplayPort | 1 x Display Port |
| Размер | 31.5" |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Контраст | 3000 |
| VESA монтаж | 100x100 |
| Тип панел | VA |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Подходящ за | Дома и офиса |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 4ms |
| Честота на опресняване | 75Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






