
HP
HP EliteBook 840 G6 14" Intel Core i5-8365U 8GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-8365U, 4-ядрен (до 4.10GHz, 6MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: n/a месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 840 G6 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-8365U, 4-ядрен (до 4.10GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | ES |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






