SAPPHIRE
SAPPHIRE PULSE AMD RADEON RX 9060 XT GAMING OC 16GB DUAL HDMI / DP
| Необходим разширителен слот | PCI Express 5.0 |
| Форм фактор | Full-Size |
| Чипсет на видео карта | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Графичен процесор - Име на ядро | Navi 44 |
| Скорост на GPU ядрото | 2700 MHz |
| GPU Core Speed Boost | 3290 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 2048 |
| Max. Monitors Supports | 3 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики | AMD FreeSync , AMD FidelityFX , AMD Radeon Anti-Lag , AMD Software: Adrenalin Edition , AMD Noise Suppression , AMD Infinity Cache , AMD Radiance Display Engine , AMD FidelityFX Super Resolution , AMD RDNA 4 Architecture , AMD Fluid Motion Frames 2 |
| API поддръжка | DirectX 12 Ultimate |
| Fill Rate (textures) | 400.6 GT/s |
| Скорост на изпълване (пиксели) | 200.3 GP/s |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 16 GB |
| Скорост на видео памет | 20 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Ширина на канал за паметта | 320 GB/s |
| Брой HDMI интерфейси | 2 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 1 |
| External Power | 8 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 450 W |
| Охладителна система - тип | Dual-X |
| Card Slot Width | 2.3 slot |
| Консумирана енергия при работа | 170 W |
| Дълбочина | 240 мм |
| Височина | 46.1 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| GPU | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Тип памет | GDDR6 SDRAM |
| Видеопамет | 16 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






