
Raijintek
Raijintek кутия Case EATX - PONOS MS4 - 4 x 120mm ARGB Fans, Mesh
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Raijintek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 0R20B00197 |
| ФОРМАТ | SSI-CEB ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm (ARGB) Rear: 1 x 120 mm (ARGB) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Front: 3 x 120 mm MB tray: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 3 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 165 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 390 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3 x 12025 ARGB fans pre-installed at front and 1 x 12025 ARGB fan pre-installed at rear PCB control board is included, Six 5V-ARGB connecter in total I/O reset button directly change the LED mode Entire Coating black internally design 4mm Tempered Glass All Magnetic dust filters |
| РАЗМЕРИ | 210 x 442 x 485 mm |
| ТЕГЛО | 7.2 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4715109923285 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 7.2 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, SSI-CEB, mATX |
| Макс. GPU | 390 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 165 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отдолу, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 140 mm - Отгоре, 140 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отдолу, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






